top of page

Araç Kaplama

Hergün aynı renk otomobile binmekten sıkılmadınız mı? Otomobilinizi istediğiniz renk folyoyla kaplatın, orijinal boyasını bozmadan rengini değiştirin.

RenklendirinTarzınızı yansıtınFarklılaşınSüsleyinDeğiştirinÇizik ve darbelere karşı koruyunYenileyinDikkat çekinBir adım önde olunKişiselleştirinÇizikleri kapatınYeni bir akım yaratın

FOLYO KAPLAMA

Folyo Kaplama Nedir?Alttaki orijinal boyanın dış etkenlerden korunması, renginin değiştirilmesi, boya hatalarının ve çiziklerin saklanması veya bölgesel renklendirmelerle dekoratif amaçlarla otomobilin dış yüzeyinin seçilen özel renkli folyolarla kaplanmasıdır. Kaplama; kapı, kaput kapağı ve bagaj kapağı içleri haricindeki üzeri boyalı, vernikli ve pürüzsüz tüm yüzeylere uygulanabilir.Folyo Kaplamanın Faydası Var mıdır?Renk değiştirme, dekoratif süsleme, boya kusurlarını saklama gibi estetik amaçlar dışında folyo ile kaplanan yüzeylerdeki orijinal boya ve vernik UV ışınlarından etkilenerek solmaz ve matlaşmaz, kuş pisliği, asit yağmurları, kar ve yakıcı güneş gibi zararlı dış etkenlere karşı korunur. Otomobilimin Yeni Renginden de Sıkılırsam? Özen Performans Folyoları, tamir görmemiş, orijinal boyanın üzerine uygulandıysa, folyonun cinsine göre 5-10 yıl içinde aracınızın boyasına ve cilasına hiçbir zarar vermeden, uygulamanın yapıldığı Özen performans İstasyonu’nda, garantili olarak sökülebilir. Sökme işlemi yenileme veya renk değiştirme amacıyla yapıldığında ÜCRETSİZ yapılır.Kaplama Folyosunun Özellikleri Neler? uygulamaya sunduğu folyolar tamamen Avrupa Birliği ve Alman Standartlarında üretilmiştir.•  Folyoları -50°C ile +100°C sıcaklık arasında sorunsuz kullanılabilmektedir.• Özel patentli yapışkanı sayesinde uygulama ve sökme kolaylığı vardır.• Kaplamadan itibaren hava sıcaklığına göre 3-8 haftalık buharlaşma süresi sonrasında cila, parlatma, cilalı yıkama, boya koruma gibi işlemler uygulanabilir.• Folyonuza boya koruma yaptırmanız, folyonuzun daha uzun süre canlı bir renk tonunda kalmasını ve dış etkenlerden azami ölçüde korunmasını sağlayacaktır.• Mat renkli folyolara da boya koruma yapılabilir, ancak parlatma yapılamaz.

Otomobilimin Rengini Değiştirmem Yasal mıdır?

Mevcut trafik yönetmelikleri gereğince, aracınıza uygulanacak kaplama, orijinal boyasının renginden farklılık gösteriyorsa, yeni rengin araç ruhsatına işletmeniz gerekmektedir.

Mevcut trafik yönetmelikleri gereğince, aracınıza uygulanacak kaplama, orijinal boyasının renginden farklılık gösteriyorsa, yeni rengin araç ruhsatına işletmeniz gerekmektedir.

SERAMİK KAPLAMA

özen Performans Seramik kaplama ürünü matris moleküller yapıda‘dır. Profesyonel oto temizlik ve tüketiciler için geliştirilmiştir. seramik kaplama aynı zamanda boyanın sertliğini %60’a kadar arttırabilir. Devrim niteliğinde teknolojik .kaplama ürünü uygulandığı yüzeyde mükemmel bir yapışma gücüyle kalıcı bir bağ kurarak yüzeyin bir parçası haline gelir. Profesyonel ekipler tarafından uygulanan bir kaplamadır. Çizilme direnci ve kimyasal direnç sunar. özen performans seramik kaplama ile koruma altına alınarak kaplanmış yüzeyler asitik,bazik ve zararlı kimyasallardan yüzeyleri korur,çok daha uzun süre temiz kalır, daha kolay ve hızlı temizlenir.

seramik kaplama boya yüzeyinın yanı sıra metal parçalara’ da uygulanabilir. özen performans seramik uygulaması yapılan yüzeyler .Hidrofobik etkisi,sağladığı için anti-statik yüzey sayesinde kuş pisliği tozun,kirin,çamurun yapışmasını engelleyerek yüzeylerin daha kolay temizlenmesine olanak sağlar. Ve ayrıca, çok daha uzun süre temiz kalır. seramikle kaplanan ve koruma altına alınan yüzeyler, boya, cam, deri, tekstil, ahşap, plastik, kauçuk, mermer gibi geniş bir yelpazede kullanılabilir. seramik kaplama teknolojisi bizim müşterilerimize ayrıcalık kazandırır. Su tutmazlık, paslanmazlık,buz tutmazlık, kirlenmezlik,kendi kendini temizler ve aşınması azalan ürünün ömrü uzatılmış olur.

Motorsiklet İş makineleri,Uçak,Helikopter,Ahşap tekne,Fiber tekne,Gemi sanayi ve Endüstriyel alanlarda kullanılabilir. özen performans Seramik kaplama 3 Yıl süreyle aracın boya yüzeyinde kalır. Uygulandığı yüzeyde kırılma darbe alma gibi nedenlerle hasar görmesi, boyanması ve yüzeyinin zımparalanması gibi uygulamalar garanti kapsamı dışına çıkar. Uygulamamızın 3 yıl garanti süresi vardır.

Ürün Performans Raporu:

SERTLIK %100KALICILIK %100PARLAKLIK %100SU ITICILIK %90

#ozenperformans #Araçkaplama #seramikkaplama #3Mseramik

12 görüntüleme0 yorum
bottom of page