İADE VE DEĞİŞİM KOŞULLARI
Ürün iade istekleri 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun hükümleri esas alınarak esas alınarak aşağıdaki kriterler dâhilinde yapılmaktadır.
Kanunen internetten yapılan satışlarda (mesafeli sözleşmeler ile satışlarda) tüketicilerin teslim aldığı tarihten itibaren cayma hakkı kapsamında 14 gün içerisinde hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiç bir gerekçe göstermeksizin malı reddederek ürünü iade hakkı mevcuttur. 
Değişim yapılacak ürünler arasında fiyat farkı bulunuyor ise bu durum değişim esnasında fiyat farkı ödemenizi gerektirebilir.
İade durumunda internet mağazacılık kanalımıza ait iade adresine kargo gönderimi yapılmalıdır.
Mağazalarımızda ürün iadesi alınmamaktadır.
Ürünlerinizin orijinal ambalajlarında, etiketli, eksiksiz (oto far aydınlatma, silecek vs) ve kullanılmamış olarak iade edilmesi gereklidir.
Sipariş ile birlikte gönderilen bir promosyon ya da ücretsiz ürün varsa geri gönderilmelidir.
Mağazalarımızda yapılan alışverişlerde olduğu gibi ürünlere bakmak ve denemek amacıyla ambalajı açabilirsiniz. Ancak iade edilmesi durumunda orijinal ambalajı ile gönderilmesi gerekmektedir.
Aydınlatma orjinal xenon ve halojen ampullerle ilgili kanun ve yönetmelik hükümleri gereği değişim ve iade yapılamamaktadır.
İade edilecek ürün, irsaliyeli fatura ile arkasında mevcut olan iade formuna iade sebebi doldurularak gönderilmelidir. Faturası gönderilmeyen ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

TESLİMAT İŞLEMLERİ

•    Siparişinizin onaylanmasından sonra “Hesabım” bağlantısı üzerinden siparişlerinizi görüntüleyebilir, durumları hakkında bilgi sahibi olabilir ve kargoya verildikten sonra kargo takibi yapabilirsiniz.
•    Online olarak sitemizden verilen siparişler sipariş formunda belirtilen zaman içinde periyodik olarak her gün, gün içinde belli saatlerde kontrol edilmektedir. Saat 18.00’den sonra verilen siparişler ertesi gün değerlendirilir.
•    Siparişleriniz 3 iş günü içerisinde teslim edilir. Şehir merkezleri dışında kalan adreslere olan süreler teslimat adresine göre farklılık gösterebilir.
•    Siparişler sadece Türkiye sınırları içinde olması gerekir.
•    İndirim ve promosyon zamanlarında, artan talep nedeniyle teslimatın biraz daha geç gerçekleştirilebileceğini bilmenizi isteriz.
•    Teslimatlar, sipariş ettiğiniz ürünlerin stokta bulunması ve ödemenizin alınabilmesi halinde yapılabilecektir.

 

15 GÜN

İÇİNDE

İADE

biz-kimiz.png

İletişim

ozenperformans.com

Bahçekapı Mahallesi 2532 sokak no:3 Şehir: Ankara

Ülke: Türkiye

Telefon: +90 312 278 06 44

 

Detaylı bilgi ve sorularınız için 

+90 530 600 01 92

Email: ozenperformans@gmail.com https://www.ozenperformans.com